Lapua European Cup Elvas

Alates homsest toimuvad Elva lasketiirus Euroopa Karikasarja IV etapi võistlused 25 m püstoliharjutustes. Võistlussari kannab nime Lapua European Cup ja tergemist on selle aasta  viimase osavõistlusega, kust on võimalik lunastada pääset oktoobris Portugalis toimuvale finaalvõistlusele.

Seeniorid tulejoonel

Eesti seenioride meistrivõistlustel laskmises, mis peeti Elvas Tartumaa Tervisespordikeskuse lasketiirus 4.-5.augustini, võitsid Tartumaa staažikad laskurid kokku 6 individuaalset medalit ning tulid võistkonnavõistluses hõbemedalile.

Shooter Cup 2018

Kolmas rahvusvaheline Shooter Cup laskemaraton Männiku tiirus katkes reedel peale esimest harjutust 4 tunniks elektrikatkestuse tõttu, mis ei lubanud elektroonilistesse märkidesse lastavaid harjutusi jätkata.

Eesti meistrivõistlustelt 12 medalit

Edukas ja hea õnnega Eesti meistrivõistlus jätkus Elva laskuritele võistluse lõpuni. Kokku tuli koju 12 medalit, millest 6 olid kuldsed, 2 hõbedased ja 4 pronksised

Elva klubile kuldne algus

Eesti meistrivõistlused algasid Elva laskespordiklubile kuldse duubliga. Meeste vabapüstoli harjutuses tuli Reijo Virolainen Eesti meistriks 540 silmaga individuaalses arvestuses ja koos meeskonnaga, kus Aivar Vanakamar lisas 522 silma ning Heldur Kurig 492 silma, ka meeskondlikus arvestuses.

Arhiiv