Ave Nigul 65

Täna, 14.jaanuaril saab Avel tehtud 65 tiiru ümber päikese. Sellest ajast suurema osa on ta veetnud lasketiirudes. Ja tundub, et enamuse sellest ajast on päike paistnud ta peale. Kuidas muidu seletada seda kullasära, mis on saatnud tema laskuri- ja treeneriaastaid.

Elva Laskespordiklubi esimene uudiskiri

2020. aasta on toonud klubile nii mõndagi uut ja huvitavat ning mida ka nüüd järjest kõlaval häälel ja "püssipaukude saatel" kõigile kuulutada saame.

Üheks neist uudistest on Elva Laskespordiklubi uudiskiri, mida esimest korda ajaloos välja hakkame andma. 

Uudiskiri on suunatud klubi liikmetele, noorsportlastele ja nende vanematele, aga ka kõigile neile, kes soovivad klubi käekäigu ja saavutustega kursis olla.

2020 - murranguline aasta Elva Laskespordiklubile

Lõppeva aasta märksõna on kahtlemata koroonaviirus. Selle nähtamatu pahalase imbumine inimkonna keskele pööras tavapärase elukorralduse pea peale kogu maailmas. Kuid keerulised olukorrad panevad mõtlema lahenduste peale ja nüüd Jõulude eel, aastale tagasi vaadates, võime tõdeda, et Elva Laskespordiklubi kohanes kiiresti uute oludega ja tegi mitmes mõttes murrangulise arengu.

Heade tegude päev

1. detsembril 2020 toimusid üle-eestilised annetamistalgud. Seda päeva nimetatakse ka Heade Tegude Päevaks ning selle eesmärgiks on koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama.

Annetamine on üks lihtsamaid viise aidata kaasa tegevustele, mida oluliseks pead, olgu siis oma kogukonnas, erialal või ühiskonnas laiemalt.

Aasta viimased tiitlid

Eesti Laskurliidul õnnestus vaatamata keerulisele aastale kõik tiitlivõistlused ära pidada. Viimased medalid ja karikad mängiti välja Männikul ja Elvas peetud Eesti õhkrelvade karikavõistlusel ja võistkondlikul meistrivõistlusel.

Arhiiv