Uued reeglid laskespordis

ISSF kehtestas uued reeglid laskespordis alates 01.04.2021, et muuta laskesporti atraktiivsemaks.
 
Olulisemateks muudatusteks on:

* Püssilaskuritele tuleb 3x40 lasku standardharjutuses juurde neljas asend - selili asend. Harjutuse uueks nimetuseks on 4x40. 

* Püstolilaskurite tulemused vajavad veidi järgi aitamist, mistõttu peavad nüüd püstolilaskurid kasutama juba püssilaskuritele väga tuttavat laskurite riietust, et jalavärinatest vabaneda.

* Liikuva märgi harjutustes aga hakkab märk senisest liikuma topeltkiirusel ja ülevalt alla.

Tartumaa Tervisespordikeskuse arhitektuurikonkursi võitis "Sajajalgne"

2020 aasta lõpust kuni käesoleva aasta märtsi alguseni leidis aset Tartumaa Tervisespordikeskuse arhitektuurivõistlus. Konkursi eesmärgiks oli saada funktsioonilt ja arhitektuurilt ning maastikukujunduselt sobivaim lahendus kaasaegse laskespordikeskuse hoonete ning rajatiste edasiseks planeerimiseks ja ehitamiseks. Võistluse žürii otsustas peale põhjalikku arutelu valida häälteenamusega esimese koha vääriliseks võistlustöö "Sajajalgne", mille autoriks osutus Arhitekt Must OÜ

Klubi suurtoetaja - Eesti Laskurliit

Elva Laskespordiklubi ei saaks eksisteerida ilma arvukate heade koostööpartneriteta. Nende eluliselt tähtsate sidemete mõistmiseks tahamegi nüüd ja edaspidi tutvustada neid asutusi ja inimesi, kes teevad võimalikuks laskespordiga tegelemise Elvas. Täna tutvustame teile Eesti Laskurliitu.

Arhiiv